Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

TRAUKINUKO TEMINIS GIMTADIENIS

Traukinuko teminis gimtadienis

Traukinuko teminis gimtadienis berniukui- linksma ir nuotaikinga šventė. Suruoškite ją! Ir jūsų vaikas ilgai prisimins šią šventę. Traukinuko teminis gimtadienis ir jo dekoravimas, papuošimas priklauso nuo pagrindinės spalvos, kurią parinksite gimtadienio temai. Priderinkite prie šios spalvos pora panašių atspalvių...

Traukinuko teminis gimtadienis

Traukinuko teminis gimtadienis berniukui- linksma ir nuotaikinga šventė. Suruoškite ją! Ir jūsų vaikas ilgai prisimins šią šventę. Traukinuko teminis gimtadienis ir jo dekoravimas, papuošimas priklauso nuo pagrindinės spalvos, kurią parinksite gimtadienio temai. Priderinkite prie šios spalvos pora panašių atspalvių ir sukurkite išskirtinį šventinį vaiko stalą, ant kurio puikuojasi: teminė staltiesė, puodeliai gėrimui, teminiai užkandžių indeliai, stilingi gėrimų šiaudeliai, servetėlės. 

traukinuko teminis gimtadienis ir atributika

Traukinuko teminis gimtadienis ir kokia šventinė atributika reikalinga? 

Papuoškite stalą spalvingomis dekoracijomis: traukinuko lipdukais ar karpiniais, stalo papuošimais, servetėlėmis, teminiais maisto papuošimais, balionais. Nepamirškite kabančių dekoracijų: vėliavėlių, vardo užrašų ar kitų šventės papuošimų. 

Reikalinga šventinė teminė atributika: traukinuko šventinė atributika

  • vienkartiniai indai ir stalo įrankiai
  • staltiesė pagal gimtadienio temą
  • užkandžių indeliai
  • žvakutė tortui
  • gėrimų puodeliai
  • servetėlės
  • balionai traukinuko gimtadienio tema

Teminė šventinė atributika ir dekoracijos traukinuko teminiam gimtadieniui

Teminė šventinė atributika ir dekoracijos traukinuko teminiam gimtadieniui jums puikiai papuoš vaiko gimtadienio stalą. Panaudokite teminę staltiesę vaiko gimtadieniui, teminius indus ir įrankius, dekoracijas, teminius maisto papuošimus, balionus. Teminė ir šventinė atributika bei dekoracijos visada papuoš jūsų šventę ir įneš didelį laimės jausmą vaikams. 

Daugiau

TRAUKINUKO TEMINIS GIMTADIENIS  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 54 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 54 iš prekių

TRAUKINUKO TEMINIS GIMTADIENIS

Informacija

Naujos prekės