Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

SERVETĖLĖS

Servetėlės vaiko pirmajam gimtadieniui

Servetėlės gali būti ne tik praktiškos, skirtos nusivalyti vaikų rankoms, bet ir dailus šventės stalo akcentas. Spalvų asortimento įvairovė skatina parinkti derančias prie kitų stalo dekoracijų spalvų  servetėles, kurios  vaiko pirmajam gimtadieniui suteiks šventinę išvaizdą. Galimi spalvų pasirinkimai nuo ...

Servetėlės vaiko pirmajam gimtadieniui

Servetėlės gali būti ne tik praktiškos, skirtos nusivalyti vaikų rankoms, bet ir dailus šventės stalo akcentas. Spalvų asortimento įvairovė skatina parinkti derančias prie kitų stalo dekoracijų spalvų  servetėles, kurios  vaiko pirmajam gimtadieniui suteiks šventinę išvaizdą. Galimi spalvų pasirinkimai nuo tradicinės baltos, geltonos spalvų iki teminių servetėlių. 

Servetėles vaiko gimtadieniui galima dekoruoti: 

  • Lipdukais
  • Juostelėmis
  • Vardo užrašu
  • Skaičiaus užrašu
  • Teminėmis dekoracijomisservetėlės vaiko pirmajam gimtadieniui

Servetėlės vaiko pirmajam gimtadieniui suteiks teminę išvaizdą ir stilingai papuoš vaiko šventinį stalą. Pasirinkite norimos spalvos servetėles, juostelių, teminių gėrimų puodelių ir sukurkite šventinį stalą savo mažyliui. O nuotraukomis įamžinsite nuostabias pirmojo gimtadienio akimirkas. 

Servetėlės gimtadienio šventei suteiks: 

  1. spalvingumo,
  2. iškilmingumo, 
  3. šventinį vaizdą. 
Daugiau

SERVETĖLĖS  Čia yra prekių.

Parodyti 1 - 3 of 3 iš prekių
Parodyti 1 - 3 of 3 iš prekių

SERVETĖLĖS

Informacija

Naujos prekės