Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

PIRATO GIMTADIENIS BERNIUKUI

Pirato gimtadienis berniukuipirato gimtadieniui

Spalvos ir garsai sukuria vaikui galimybę vaizdingai pažinti pasaulį. "Pirato" teminis gimtadienis- ryškus ir energingas gimtadienis, kuriame gausu ryškių spalvų ir energingų žaidimų. Ši gimtadienio tema leidžia pasijusti ieškotojais ir pasaulio užkariautojais. Visi žinome, ką reiškia būti vaiku: matyti ir vertinti p...

Pirato gimtadienis berniukuipirato gimtadieniui

Spalvos ir garsai sukuria vaikui galimybę vaizdingai pažinti pasaulį. "Pirato" teminis gimtadienis- ryškus ir energingas gimtadienis, kuriame gausu ryškių spalvų ir energingų žaidimų. Ši gimtadienio tema leidžia pasijusti ieškotojais ir pasaulio užkariautojais. Visi žinome, ką reiškia būti vaiku: matyti ir vertinti pasaulį spalvomis ir garsais. Tegul vaikystė būna spalvinga, o vaikų šventės nuostabios ir įsimintinos. "Pirato" šventė  tinka aktyviems ir mėgstantiems judrius žaidimus berniukams.  O indai pirato gimtadienio tema yra su specialiais teminiais pirato simboliais: kardu, akių raiščiu ar su paties linksmojo pirato atvaizdu. 

Kaip dekoruoti, papuošti pirato teminį  gimtadienį?

Dominuoja šios šventės detalės ir motyvai:

  • piratiškai baltos su raudonais dryžiais indai vaikams.
  • juodos  su baltos spalvų  dryžiai ir  panašūs dekoracijos, indai.
  • mėlynos ir baltos spalvų teminiai indai.

Kokie gali būti indai vaiko gimtadieniui pirato tema?

  1. Ryškių spalvų
  2. Teminiai indai su pirato laivo simboliu
  3. Indai primenantys pirato gyvenimą

Keli patarimai, kaip gražiai dekoruoti berniuko gimtadienio stalą pirato gimtadienio tema:

Padarykite butelį su žemėlapiu viduje. Tame žemėlapyje gali būti nuorodos kur paslėpti lapeliai su žaidimų aprašymais.Šalia saldumynų stalo  galite iš tiulio padaryti burę.Pakabinkite žemiau stalo inkarą, kurį greitai galite padaryti iš kartono. Galite į kibirėlius priberti traškučių ir į juos įmaišyti saldaininių apyrankių, šokoladinių pinigėlių. Šalia padėkite žaislinį kastuvą, tegul vaikai pasikapsto šiame lobyje. 

Daugiau

PIRATO GIMTADIENIS BERNIUKUI  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 92 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 92 iš prekių

PIRATO GIMTADIENIS BERNIUKUI

Informacija

Naujos prekės