Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

Pristatymas 

Prekių pristatymas

Siekiame klientams pasiūlyti  aukštą internetinės parduotuvės www.gimtadienioprekes.lt aptarnavimo kokybę, užsakytas prekes pristatome visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją. Prekės yra supakuojamos į saugias pakuotes ir išsiunčiamos nurodytu adresu. Pakuotės saugumas yra testuojamas prieš išsiunčiant prekes, todėl gausite kokybiškai supakuotą siuntinį. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją. Tam, kad pristatymas vyktų sklandžiai, registracijos metu teisingai nurodykite sekančią informaciją: 

- TIKSLŲ PRISTATYMO ADRESĄ, kuriuo bus pristatyta siunta. 

ELEKTRONINIO PAŠTO ADRESĄ;

TELEFONO NUMERĮ.

Prekes pristatome per Lietuvos paštą (registruota, pirmenybine siunta) į artimiausią pašto skyrių,  Omniva siuntų savitarnos terminalus, Lp express siuntų terminalus. Didelio svorio ir didelių matmenų prekes pristatome į jūsų namus per kurjerių tarnybą. Sistema automatiškai parenka ir jums pateikia galimą siuntos pristatymo būdą. 

 • Nustatytas fiksuotas prekių pristatymo (transportavimo) ir pakavimo mokestis - 2.49 € per Lietuvos paštą (automatiškai pritaikomas iki 10 eurų vertės užsakymams. Pristatymo trukmė nuo 2-4 darbo dienų. Dėmesio šventiniu laikotarpiu siuntų siuntimo laikas gali prailgėti +- 4d.d. 
 • Didesniems nei 15 eurų užsakymams galite pasirinkti pristatymą per Lietuvos paštą arba siuntų savitarnos terminalus (LP EXPRESS arba Omniva). Pristatymo trukmė 2 darbo dienos. Dėmesio šventiniu laikotarpiu siuntų siuntimo laikas gali prailgėti +- 4d.d. 
 • Didelių matmenų, didelio svorio pakuotės pristatomos į namus per kurjerių tarnybą. Pristatymo mokestis nustatomas automatiškai  atsižvelgiant į siuntos svorį. Jį matysite užsakinėdami prekę.  Pristatymo terminai skirtingi,  trukmė nurodyta prie kiekvienos prekės. 
 • Užsakomos prekės pvz. baldai, sėdmaišiais ir pan. prie kurių nurodyta, kad tai yra užsakoma prekė- pristatymo , pagaminimo terminas ir pristatymo kaina nurodoma prekės aprašyme. Dėmesio šventiniu laikotarpiu siuntų siuntimo laikas gali prailgėti +- 10d.d. imtinai

Pakavimo ir pristatymo  mokestis per siuntų savitarnos terminalus yra:  

2,60 € - per Omniva siuntų savitarnos terminalus, pritaikomas nuo 15 eurų vertės užsakymams.
2.89 - Lp express siuntų savitarnos terminalus, pritaikomas nuo 15  eurų vertės užsakymams.

 •  Nemokamas prekių pristatymas nuo 29 eurų!

Sistema automatiškai parenka mažiausią pristatymo kainą ir pristatymo būdą,  jei pageidaujate prekes gauti kitu būdu, informuokite administraciją.  Tuo atveju, kai Pirkėjas perka prekių už daugiau nei 29 € su PVM pristatymo (transportavimo) mokestis netaikomas. Prekės yra  išsiunčiamos darbo dienomis po sąskaitos apmokėjimo. 

Prekes gausite į artimiausią pašto skyrių arba į pasirinktą siuntų savitarnos skyrių. Didelių matmenų ar svorio siuntas gausite į namus.    Prekės pristatomos į Lietuvos pašto artimiausią skyrių arba kurjerių tarnybos,  LP Express, Omniva paštomatų pagalba. 

 • Pristatymas į LP EXPRESS  terminalus 2.89 €
Pamatyti paštomatų vietų sąrašą  ar stebėti siuntą galite  čia LPEXPRESS.LT
LP EXPRESS išsiunčia siuntos gavėjui sms pranešimą su atsiėmimo PIN kodu  ir informuoja apie siuntos gavimą terminale trumpąja žinute (SMS) ir elektroniniu paštu.
Siuntos gavėjas, atvykęs atsiimti į terminalą pristatytos siuntos, suveda pranešime nurodytą kodą ir pasiima siuntą iš terminalo dėžutės. 
Siuntos gavėjas privalo atsiimti siuntą iš terminalo per ne ilgesnį nei 72 valandų terminą, skaičiuojant nuo pristatymo į terminalą momento.
 • Prekių pristatymas per Lietuvos paštą 2,49 €: 

Prekę Jums išsiųsime Lietuvos paštu REGISTRUOTA PIRMENYBINE siunta. Siunta pasieks Jus per 2 - 4 darbo dienas, po sėkmingo užsakymo apmokėjimo. Paštas atsiųs sms žinutę, kurioje informuos Jus apie gautą siuntą, kurią galėsite paimti atvykę į pašto skyrių, pagal pašto numatytas siuntų atsiėmimo taisykles.  

SVARBU: Apie išsiųsta siuntą informuosime automatišku pranešimu, po kurio gavimo savo paskyroje matysite  siuntos sekimo numerį. Tokiu būdu realiu laiku,

www.post.lt , galėsite sekti savo užsakymą

 

 • Prekių pristatymo kaina į bet kurį Lietuvos Respublikos teritorijoje esantį OMNIVA paštomatą: 2,60 €
Omniva išsiunčia siuntos gavėjui sms pranešimą su atsiėmimo PIN kodu  ir informuoja apie siuntos gavimą terminale trumpąja žinute (SMS). Su šiuo kodu atsiimsite siuntą Omniva siuntų savitarnos terminale. 
Siuntos gavėjas, atvykęs atsiimti į terminalą pristatytos siuntos, suveda pranešime nurodytą kodą ir pasiima siuntą iš terminalo dėžutės. 
Siuntos gavėjas privalo atsiimti siuntą iš terminalo per ne ilgesnį nei 7 darbo dienų  laikotarpį, skaičiuojant nuo pristatymo į terminalą momento.

Jei siunta bus sunkesnė nei 30 kg arba prekės gabaritai bus didesni nei nurodyti žemiau, prekės pristatymas į OMNIVA paštomatą bus negalimas. Apie tai Jus informuos svetainės administratorius.

 

Siuntos dydis

Didžiausias leistinas OMNIVA siuntos svoris – 30 kg. Prekės turi tilpti į pakuotę, atinkančią OMNIVA spintelių dydžius:

 • S dydis - 9 cm x 38 cm x 64 cm
 • M dydis - 19 cm x 38 cm x 64 cm
 • L dydis - 39 cm x 38 cm x 64 cm

Siuntos sekimas internete

Visos siuntos, siunčiamos per OMNIVA paštomatus, nuo jų išsiuntimo momento gali būti stebimos internete. Jei norėsite sužinoti, kur tiksliai yra Jūsų siunta, jos tiesioginį kelią galite stebėti svetainėje www.omniva.lt

Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui laikydamasis prekių aprašymuose nurodytų terminų. Šie terminai netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus. Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėju arba jo įgaliotu atstovu patikrinti siuntos būklę. Pirkėjui pasirašius sąskaitoje-faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės. Pastebėjęs, kad pristatytos siuntos pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), Pirkėjas privalo tai pažymėti sąskaitoje-faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant Pardavėjui ar jo atstovui, surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų, kurių Pirkėjas nepažymėjo aukščiau nustatyta tvarka.

Prekės keitimas/grąžinimas

Per 14 d.d. nuo prekės pristatymo dienos Jūs galite:

● Keisti prekę į kitą.

● Grąžinti prekę ir atgauti už ją sumokėtus pinigus.

Prekių keitimo/grąžinimo sąlygos

●  Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinami už prekes sumokėti pinigai, jei dėl prekės trūkumo yra atsakingas Pardavėjas.

●  Prekės grąžinimo teise Pirkėjas gali pasinaudoti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekės pristatymo Pirkėjui dienos.

● Pirkėjas privalo apie tai informuoti Pardavėją el. paštu info@gimtadienioprekes.lt  nurodydamas, pageidaujamą grąžinti prekę, jos užsakymo numerį bei grąžinimo priežastį. 

●  Grąžinant prekę būtina laikytis papildomų sąlygų: Jei dėl prekės trūkumo yra atsakingas Pardavėjas ir neįmanoma prekės trūkumų ištaisyti, sumokėti pinigai už grąžintas prekes ir prekių pristatymo ir grąžinimo išlaidos grąžinami tik banko pavedimu į Pirkėjo banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių grąžinimo Pardavėjui dienos. Pirkėjas privalo pateikti grąžinimo išlaidas patvirtinantį dokumentą. 

● Pardavėjas neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai nurodžius adresą arba kurie buvo prarasti;

● Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti Pirkėjo grąžinamas prekes, jei buvo nesilaikoma prekių grąžinimo sąlygų.

● Pirkėjui tenka prekės pristatymo ir grąžinimo išlaidos, išskyrus atvejus kuomet grąžinama nekokybiška prekė, tuomet pristatymo ir grąžinimo išlaidos tenka Pardavėjui. Pirkėjas sumoka už prekės pristatymo išlaidas bei prekės grąžinimo išlaidas, o Pardavėjas, įsitikinęs, kad prekė grąžinta dėl netinkamos kokybės, grąžina Pirkėjui patirtas pristatymo, grąžinimo išlaidas bei už prekę sumokėtą sumą.

 

DĖMESIO! Grąžinamos arba keičiamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

● ​Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

● Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas;

● Prekė negali būti dėvėta arba kitaip naudota;

● Prekė turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės;

● Prekė turi būti grąžinta originalioje gamintojo pakuotėje, su etiketėmis , neprarastos prekinės išvaizdos, arba grąžinta  kitoje pakuotėje, užtikrinančioje saugų transportavimą/siuntimą;

● Visos nemokamos dovanos, kurios buvo pateiktos kartu su įsigyta preke taip pat turi būti grąžintos tuo pačiu metu; 

● Privaloma užpildyti ir el.paštu informuoti apie gražinamą prekę:  info@gimtadienioprekes.lt , ir kartu su preke atsiųsti prekės grąžinimo prašymą. GRAŽINIMO FORMOJE nurodykite grąžinimui reikalingą informaciją. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas gimtadienioprekes.lt turi teisę nepriimti daikto grąžinimui;Pinigai grąžinami per 14 d.d. nuo grąžintų prekių priėmimo dienos. Prekės turi būti grąžinamos Pardavėjui  į sandėlį , adresu: www.gimtadienioprekes.lt, Draugystės g. 24 (Elektrėnų ledo arena, centrinis 2 įėjimas), Elektrėnai, LT-26115. Apie prekių grąžinimą pranešti iš anksto! Tel. +37068140444 ir sutarti grąžinamų prekių priėmimo laiką. 

Jei prekių negalite grąžinti į gimtadienioprekes.lr sandėlį, prekes galite grąžinti per Lietuvos paštą, registruota siunta, siuntos sekimo numerį įrašykite į siuntos GRĄŽINIMO FORMĄ.  Prekių grąžinimo paštu išlaidas apmoka pardavėjas tuo atveju, jei grąžinama prekė turi gamintojo defektus, trūkumus.  Kitu atveju grąžinimo išlaidas apmoka pats pirkėjas. 

Prekių grąžinimas vykdomas LR ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka.

Jeigu prekė Jums buvo pristatyta sugadinta (pvz.: gamintojo brokas, transportavimo defektai), siuntimo išlaidas apmoka gimtadienioprekes.lt. Visais kitais atvejais gražinant prekę siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2012 m. kovo mėn. 15 d. LR Ūkio Ministro įsakymu Nr. 4-243“.


Informacija

Naujos prekės

Dovanos vaikams