Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

www.gimtadienioprekės.lt specializuojasi vaikų gimtadienio ar kitos šventės teminės, šventinės atributikos, dekoracijų ir šventinio stalo puošimui skirtų prekių pardavimu.

Čia rasite ne tik prekes vaiko šventei, bet ir puikias idėjas vaiko gimtadieniui, kad šventė taptų žaismingesnė ir smagesnė. Jus nustebins ne tik gausus prekių asortimentas vaikams:  teminė ir šventinė atributika ir dekoracijos, bet ir puikūs pasiūlymai nusipirkti šias teminiams vaikų gimtadieniams populiarias prekes: šventiniai drabužiai vaikams, aprangos detalės vaikų šventėms, plaukų aksesuarai teminiam mergaitės gimtadieniui, aprangos detalės teminiam berniuko gimtadieniui. Galime pasiūlyti platų pasirinkimą teminės šventinės atributikos prekių: balionai vaiko gimtadieniui, teminiai ir vienkartiniai indai vaikams (lėkštės, stalo įrankiai, puodeliai, teminiai maisto, užkandžių, keksiukų indeliai, torto žvakutės, servetėlės). Rasite didelį pasirinkimą   kabančių dekoracijų.  Su tokiais teminiais indais papuoštas vaiko gimtadienio ar kitos šventės stalas įsimintinas ir nepakartojamas. Siekiame, kad šios prekės vaikams jus pasiektų itin greitai. Mūsų el.parduotuvėje galite patys stebėti užsakymą ir jį koreguoti, todėl  šventinio stalo papuošimai ar šventinė atributika visada jus pasieks laiku.

Prekiaujame originaliais teminiais indais vaiko gimtadieniui. Šios prekės vaikams- kokybiškos ir su patraukliomis kainomis.

Siūlome užsukti ir susipažinti su plataus teminės šventinės atributikos prekių asortimentu: įvairūs balionai (paprasti, forminiai, skaičiaus, foliniai) vaiko gimtadieniui, teminiai ir vienkartiniai indai vaikams (teminės lėkštės, stalo įrankiai, teminiai puodeliai, teminiai maisto, užkandžių, keksiukų indeliai, išskirtinės torto žvakutės, servetėlės). Jus nustebins straipsniai vaiko gimtadienio planavimo ir organizavimo tematika.  

Vaiko gimtadienio ar kitos vaikų šventės planavimas ir organizavimas yra nelengvas uždavinys mamai, todėl pasistengėme šia tema surinkti kuo daugiau informacijos. Siūlome paskaityti straipsnius šia tema su detaliais patarimais.

Prekės vaikams, vaiko gimtadieniui ar kitai šventei, teminė ir šventinė atributika ir visos kitos prekės  yra testuojamos, ir mamytėms ar tėveliams yra pasiūlomos tik kokybiškos, populiarios ir geros prekės.  Mūsų tikslas- patogi, naujoviška ir lengvai valdoma gimtadienio prekių el. parduotuvė tėveliams!

Tikslai:

Profesionalus ir opertatyvus aptarnavimas :“Visos parduodamos prekės yra mūsų sandėlyje, todėl iškart po jūsų apmokėjimo supakuojame ir išsiunčiame jums. Siūlome profesionalų aptarnavimą, todėl darbo dienomis greitai patvirtiname užsakymus ir paruošiame juos supakavimui”

Kokybiškos prekė

“Kokybiškos prekės vienas kertinių įmonės tikslų, todėl atidžiai tikrinime prekių kokybę.

Visgi, jeigu prekė jums nepatiko ar netiko. Per 14 dienų klientui suteikiama galimybė jį grąžinti ir atgauti pinigus.”

Apie parduotuvę:

Veikla :“Ši parduotuvė veikia pagal  L. Latvaitienės individualios veiklos vykdymo  pažymą, Nr. 679334..”Adresas: Liepų g. 30, Elektrėnai, LT-26134";el.paštas: info@gimtadienioprekes.lt;Tel. +37068140444”

Saugumas :“ Bet kokiai informacijai, kuri yra susijusi su asmens duomenimis ir kuri yra užregistruojama gimtadienioprekes.lt el. parduotuvėje, taikoma Pardavėjo asmens duomenų apsaugos politika. Pirkėjas, norėdamas prisiregistruoti .gimtadienioprekes.lt el. parduotuvėje, privalo patvirtinti „Asmens duomenų apsaugos taisykles“. Užtikriname, kad gauta informacija bus saugoma pagal numatytus įstatymus.”

Kontaktai:

Adresas : “Liepų g. 30, Elektrėnai, LT-26134".

El. paštas : “ info@gimtadienioprekes.lt".

Tel. Nr. : +37068140444.


Perkamiausios

Informacija

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Dovanos vaikams