Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

Dovana vaiko gimtadieniui " Tedis"

Šio produkto nėra atsargose

Nauja prekė


10,00€

-20%

8,00€

Sumažinta kaina!

Ieškote dovanos vaikui?Vaiko gimtadienis prasideda nuo teminės šventinės atributikos pirkimo, dekoracijų derinimo, stalo puošimo iki dovanų nupirkimo. Jūs žinote, kaip vaikai laukia dovanų ir kaip džiaugiasi, kai pagaliau nuperkate mylimą žaisliuką. Tuomet sklando ore meilės, džiaugsmo ir juoko jausmai.... Dovanos vaiko gimtadieniui yra labai laukiamos ir prašomos. Vaikai ilgai ir kantriai moka prašyti dovanų, žaidimų, žaislų. Tokie prašymai dažnai būna įgyvendinami.

Dovanoti vaikui galite: 

  • Žaislus,
  • Knygas, 
  • Lavinamuosius žaislus,
  • Konstruktorius, 
  • Dėliones,
  • Lėles,
  • Temines dovanas.

Dovanos gali ne tik suteikti laukimo ir džiaugsmo jausmus vaikui, bet ir lavinti bei mokinti. Lėlės moko mergaites, kaip reikia rūpintis kitais, o mašinos- primena berniukams, kad užaugę jie galės išsirinkti ir vairuoti tikrą mašiną. 

Mūsų prekės vaikams yra puikaus dizaino, pagamintos iš kokybiškų medžiagų. Todėl visuomet liksite patenkinti temine šventine atributika vaikams, dovanomis, šventine apranga, prekėmis mamos virtuvei. 

Prekes pristatysime saugioje pakuotėje, kuri prieš išsiunčiant yra testuojama, todėl gausite prekes puikios išvaizdos. 

Visi žaislai ir dovanos yra tinkamo dizaino, todėl vaikai labai juos mėgs. Mes tikime, kad jie kitą kartą bus mūsų klientai. Jei gerai nežinote, kokią dovaną išrinkti vaikui, susisiekite ir mes jums padėsime!

 

Prekės išmatavimai 3.9 x 2.8 x 2.4 cm

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašykite atsiliepimą!

Dovana vaiko gimtadieniui " Tedis"

Dovana vaiko gimtadieniui " Tedis"

Vaiko gimtadienis prasideda nuo teminės šventinės atributikos pirkimo, dekoracijų derinimo, stalo puošimo iki dovanų nupirkimo. Jūs žinote, kaip vaikai laukia dovanų ir kaip džiaugiasi, kai pagaliau nuperkate mylimą žaisliuką. Tuomet sklando ore meilės, džiaugsmo ir juoko jausmai....

Pirkėjai, kurie nusipirko šią prekę, taip pat įsigijo:

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Perkamiausios

Informacija

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Dovanos vaikams

Peržiūrėta