Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

00120

Wheels Train Station Playset

Šio produkto nėra atsargose

Nauja prekė


19,90€

Vaikai yra geriausi pasaulio tyrinėtojai. Jie gyvena visiškai kitame pasaulyje, kur neįmanoma rasti nieko blogo. Tai skamba kaip nesąmonė, bet tai iš tikrųjų yra toks būdas. Vaikai apžiūri išorinį pasaulį paprastų pojūčių pagalba - kvapo, prisilietimo, akimis ir kt. Štai kodėl taip svarbu skatinti vaikus jausti laimės ir meilės atmosferą. Viskas turi būti tobula, nes vaiko pasaulis yra labai kuklus.

Žinoma, jūs prisimenate savo žaislus, nes jie nepamirštami. Visi šie lėlės, žaisliniai automobiliai, kariai, rutuliai ir kiti buvo geriausi draugai. Mes sukūrėme mūsų mažą pasaulį. Na, dabar atrodo, kad niekas nepasikeitė, bet tai nėra tiesa.

     Šiandien žaislų pramonė yra labai pažangi ir aukštųjų technologijų sritis, o mūsų parduotuvėje siūlomi tik geriausi produktai. Mūsų gamintojai ir pardavėjai užtikrina aukščiausios kokybės mūsų žaislus. Tikroji mūsų produkto kaina jums tinka; be to, galite sutaupyti šiek tiek pinigų, nes dažnai siūlome įvairias reklamas ir galite gauti tam tikrų privalumų.

Prekės išmatavimai 3.9 x 5.1 x 7.9 inches
Prekės svoris 2.1 pounds

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašykite atsiliepimą!

Wheels Train Station Playset

Wheels Train Station Playset

Vaikai yra geriausi pasaulio tyrinėtojai. Jie gyvena visiškai kitame pasaulyje, kur neįmanoma rasti nieko blogo. 

Pirkėjai, kurie nusipirko šią prekę, taip pat įsigijo:

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Perkamiausios

Informacija

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Dovanos vaikams

Peržiūrėta