Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

Dekoracijos šventei ir kaip jas išsirinkti?

Dekoracijos šventei ir kaip jas išsirinkti?

Dekoracijos šventei: į ką atkreipti dėmesį? 

Kaip išsirinkti dekoracijas šventei? Kai žinote vaiko gimtadienio temą, tuomet pats metas pirkti dekoracijas ir kitą atributiką šventei: teminę staltiesę, gėrimų puodelius, balionus, žvakutę tortui, kabančias dekoracijas ir kitą gimtadienio atributiką. Dekoracijos šventei gali būti derinamos prie kitos šventinės atributikos. Gimtadienio stalo, šventinės aplinkos spalvos ir stilius turi derėti tarpusavyje. Kiekvienai gimtadienio temai yra sukurta daug atributikos variantų arba galima užsakyti vienetines dekoracijas šventei: etiketes, plakatus, vardo ar skaičiaus atributiką. 

Dekoracijos šventei reikia derinti tarpusavyje: 

  • Spalvomis
  • Gimtadienio tema
  • Išdėstymo stiliumi

Norint suderinti vaiko šventės stalo spalvas, visų pirma išsirinkite tris pagrindines spalvas ir prie jų derinkite kitas. Teminė atributika daug gražiau atrodo, kai yra suderinta tarpusavyje: spalva ir gimtadienio tema.  Dekoracijos šventei ir kaip jas išsirinkti? Kai žinote tikslią sumą, kurią norite išleisti, tuomet išsirinkite svarbiausias: balionus, gimtadienio vėliavėlę ar vardines dekoracijas, dėžutes ar stalo dekoracijas. 

Tamsiai mėlyni atspalviai visuomet dera prie žydros ar baltos spalvos. O baltos spalvos indai ar įrankiai- lengvai priderinami. Gimtadienio stalas atrodys daug gražiau, jei jį papuošite teminėmis dėžutėmis, stalo dekoracijos, pribarstysite karoliukų, o iš juostelių pagaminti kaspinėliai ne tik papuoš gėrimų šiaudelius, bet  leis mėgautis gėrimais. 

Palikite komentarą

Visi laukai yra reikalingi

Vardas
El. paštas (Neskelbiamas)
Komentuoti
Įveskite saugos kodą

Kategorijos

Perkamiausios

Informacija

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Dovanos vaikams

Susisiekite su mumis

Mūsų kolektyvas visuomet pasiruošęs jums padėti.

Telefonas: +3706 81 40444

Susisiekime!