Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

Pirmasis mergaitės gimtadienis ir kaip greitai jam pasiruošti?

Pirmasis  mergaitės gimtadienis ir kaip greitai jam pasiruošti?

Pirmasis mergaitės gimtadienis sujaudina visus šeimos narius. Vaikelis dar mažutis, bet artėjanti 1-ojo gimtadienio diena simbolizuoja svarbų laikotarpį. Tai  diena, kuomet  dukrytė sulaukia pirmojo gimtadienio, ji ypatinga ir reikšminga tuo, kad iki to laiko vaiko  amžius skaičiuojamas mėnesiais, o nuo 1-ojo gimtadienio- metais.

 pirmojo gimtadienio

Kokią šventę surengti pirmojo gimtadienio proga? 

Daugelis tėvelių žino, kad suorganizuoti vaikų gimtadienį yra ganėtinai sudėtingas ir ne toks paprastas reikalas. Kartais atrodo, kad geriau kelias dienas padirbėti viršvalandžius, nei suorganizuoti šventę. Kaip nepamiršti šventei svarbiausių akcentų: kvietimai, šventinė atributika, dekoracijos, balionai, gimtadienio tortas? Jei planuojate pirmąjį mergaitės gimtadienį, tuomet žinokite, kad galite pasitelkti į pagalbą kitų namiškių, draugių patirtį, patarimus ar realią pagalbą. Kartu planuoti ir organizuoti šventę bus dar ir linksmiau! Nuspręskite, kokia bus dukrytės pirmojo gimtadienio šventė? Galite išsirinkti boružėlės, princesės, rožinio ar kitas norimas  gimtadienio temas. Atributiką mergaitės  šventei galite peržiūrėti paspaudę nuorodą.   Išsirinkite šventės temą, svečių skaičių ir pradėkite ruoštis. Jei norite didelės šventės, nuspręskite kur ji vyks? Didelis šventės dalyvių skaičius dažnai vyksta žaidimų kambaryje, žaidimų ervdėje ar kitoje vaikams pritaikytoje erdvėje. Ten kur daug spalvų, bus daug malonių kūdikių garsų ir šypsenų! 

Pirmojo gimtadienio šventei pasiruoškite

Jei esate labai užimti ir liko tik savaitė iki mergaitės pirmojo gimtadienio šventės skubėkite pasiruošti. Planavimas užima daug laiko, bet ar yra taisyklės, kurios leidžia viską suplanuoti ir įvykdyti greitai.  Kuo anksčiau nusipirkite teminę šventinę atributika 1-ajam gimtadieniui, staltieses, gėrimų puodelius, stalo dekoracijas ir kitas reikalingas prekes šventei. Pasiruošimo laiką sutrumpysite, jei prekes užsakysite internetu, nes vaikščojimas po parduotuves atima daug brangaus laiko. Be to apsipirkti internetu galite net naktį, kuomet mažylė ramiai miega, o įprastos parduotuvės nedirba. Antras svarbus dalykas, kuris leidžia sutrumpinti pasiruošimo darbus- kitų šeimos narių įtraukimas į šventės organizavimą. 

Palikite komentarą

Visi laukai yra reikalingi

Vardas
El. paštas (Neskelbiamas)
Komentuoti
Įveskite saugos kodą

Kategorijos

Perkamiausios

Informacija

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Dovanos vaikams

Susisiekite su mumis

Mūsų kolektyvas visuomet pasiruošęs jums padėti.

Telefonas: +3706 81 40444

Susisiekime!