Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

Gudrybė, kurios dėka lengvai papuošite mergaitės šventę

Gudrybė, kurios dėka lengvai papuošite mergaitės šventę

Kaip pasiruošti mergaitės gimtadienio šventei? Ką pirkti? Kiek pirkti? Jūs susiduriate su daug klausimų, kai laukiate svarbios visai šeimai šventės. Ypač daug nerimo, kai artėja pirmasis gimtadienis, kuris ypatingas ir visų laukiamas. Jei norite gražiai papuošti mertgaitės gimtadienį, tuomet paskaitykite šį straipsnį. 

Gimtadienio planavimas gali būti malonus ir lengvas jei žinosi  puošimo gudrybę

Dekoracijos, balionai, teminė atributika turi derėti tarpusavyje. Derinkite ne tik pagal jų spalvą, bet ir formą, gimtadienio temą. Ne tik indai, staltiesė ar derantys savo spalva gėrimų puodeliai šventei atneša harmoningą vaizdą, bet dekoracijos: smeigtukai, stalo papuošimai, konfeti, lipdukai, vardinės kortelės, skaičiaus atributika. O derinti reikia spalvomis, pagal spalvų derinimo paletę. Kaip suderinti gimtadienio dekoracijų, atributikos spalvas tarpusavyje galite peržiūrėti paspaudę nuorodą. Gimtadienio spalvų derinimas padės sukurti įvairias šventės vietos spalvų variacijas, išryškinti norimas vietas. 

Nepamirškite vaikų gimtadienio šventėje pasiimti šias prekes, kurios padės greičiau ir lengviau papuošti norimą vietą:

atributika gimtadienio sventei

  1. Dvipusė lipni juostelė ar lipdukai pagelbės norint greitai priklijuoti balionus, smulkias dekoracijas, pritvirtinti vėliavėles, užrašų ar vardo korteles. Lipdukų dėka greitai priklijuosite norimus dekoracijos elelmentus prie gėrimų puodelių, stiklinių. 
  2. Balionų pompa jums reikalinga, jei norite greitai pripūsti balionus. Jos dėka per trumpą laiką sukursite balionų puoštes, balionų girliandas, priklijuosite balionus prie sienų ar lubų. 
  3. Įvairūs lipdukai gimtadinio vaišių stalui sukurs įspūdingą vaizdą, o maistas bus dar skanesnis. O teminiam gimtadieniui jie sukurs ir atkartos gimtadeinio temos vaizdo elementus. Princesės, boružėlės, pleytės Minės  gimtadienio temos bus daug gražesnės jei naudosite teminius lipdukus ir dekoruosite norimą stalo vietą. 

Kai žinote pagrindinę šventės puošimo gudrybę, tuomet galite tikėtis harmoningo šventės vietos vaizdo, o derinti spalvas tarpusavyje bus paprasta ir lengva. Kokios spalvos pirkti balionus ar kokią užtiesti staltiesę ant vaišių stalo vaikų šventėje? Derinkite visą teminę atributiką, dekoracijas ar kitas prekes gimtadieniui pagal spalvą ir šventė jums pavyks!

Palikite komentarą

Visi laukai yra reikalingi

Vardas
El. paštas (Neskelbiamas)
Komentuoti
Įveskite saugos kodą

Kategorijos

Perkamiausios

Informacija

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Dovanos vaikams

Susisiekite su mumis

Mūsų kolektyvas visuomet pasiruošęs jums padėti.

Telefonas: +3706 81 40444

Susisiekime!