Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

Pirmasis mergaitės gimtadienis ir kaip jam pasiruošti?

Pirmasis mergaitės gimtadienis ir kaip jam pasiruošti?

Pirmasis mergaitės gimtadienis gali būti išskirtinis, o atsiminsite jį dar ilgai. Koks tai gimtadienis ir kuo jis turi skirtis nuo kitų gimtadienių? Mergaitės gimtadieniai kupini rožinių atspalvių, blizgių ir žėrinčių detalių.  Pirmasis mergaitės gimtadienis- toks metas, kai vaikas dar nepasako, ko jis nori, kas patinka, todėl tėvams tenka nelengva užduotis. Tenka nuspręsti daug šventės detalių: temą, kaip dekoruoti šventę, kaip aprengti mergaitę, kokią šventinę atributiką užsakyti. Begalės klausimų, bet svarbiausia viską suplanuoti iš anksto.  Koks bus mergaitės pirmasis gimtadienis? 

pirmasis mergaites gimtadienis

Pirmasis mergaitės gimtadienis turi būti gerai suplanuotas ir jam reikia pasiruošti iš anksto.

Jam suplanuoti prireiks: 

  • Pasirinkite ir užsakykite pirmojo gimtadienio šventės vietą, laisvalaikio erdvę, kurioje švęsite šventę. 
  • Nuspręskite, kiek dalyvaus svečių ir jios pakvieskite iš anksto. Tai būtina, tuomet žinosite kokio dydžio tortą užsakyti, kad užtektų visiems svečiams. 
  • Išsirinkite gimtadienio temą. Mergaitės pirmojo gimtadieniui šventės temą turite išrinkti jūs, nes tokio amžiaus vaikai mielai pasikliauja tėvų sprendimams. 
  • Kai žinote gimtadienio temą, pats metas išsirinkti šventinę atributika: balionus, dekoracijas, indus, staltiesę, smeigtukus, šiaudelius, puodelius, gimtadieniui skirtus indelius, žvakutę tortui ar kitą šventei reikalingą atributiką. Tai galite rasti mūsų el.parduotuvėje. 
  • Nesijaudinkite! Pasiruošti reikia laiko, tačiau suplanuokite viską iš anksto ir jums pavyks! 
  • Nepamirškite užsakyti mergaitės pirmajam gimtadieniui vaišes ir tortą. Jis privalo būti pats nuostabiausias! Juk vyks pirmasis mergaitės gimtadienispirmasis gimtadienis

Palikite komentarą

Visi laukai yra reikalingi

Vardas
El. paštas (Neskelbiamas)
Komentuoti
Įveskite saugos kodą

Kategorijos

Perkamiausios

Informacija

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Dovanos vaikams

Susisiekite su mumis

Mūsų kolektyvas visuomet pasiruošęs jums padėti.

Telefonas: +3706 81 40444

Susisiekime!