Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

Spalvų derinimas gimtadienio šventėje ir trikampio taisyklė

Spalvų derinimas gimtadienio šventėje ir trikampio taisyklė

Spalvų derinimas gimtadienio šventėje ir trikampio taisyklė

Spalvų derinimas gimtadienio šventėje bus lengvas jei žinosite spalvų derinimą tarpusavyje pagal trikampio taisyklę. Visuomet norime, kad vaikų šventė būtų ypatinga ir graži, o šventės vieta tobula. Kaip to pasiekti? Vienas iš pagrindinių dalykų į hormoningą spalvų derinimą yra žinoti, kaip reikia derinti spalvas tarpusavyje. Kai kurios spalvos dera viena šalia kitos, o kitos priešingai- netinka, išderina visą bendrą vaizdą. Spalvų derinimas tarpusavyje bus paprastas jei žinosite trikampio spalvų derinimo tasiyklę: 

Trikampio spalvų taisyklė- viena iš keleto spalvų derinimo taisyklių pagal spalvų paletę. Jos laikantis galima pasiekti stulbinančius ir kartu harmoningus  spalvų derinius gimtadienio šventėje. To ypač siekiame, kai laukiame mergaitės ar berniuko gimtadienio šventės. 

Spalvų derinimas tarpusavyje pagal trikampio taisyklę yra toks spalvų derinimas, kai derinamos tarpusavyje spalvų paletėje trikampyje esančios spalvos. Derinamos trikampio kraštuose esančios spalvos. Derinti spalvas vaikų gimtadienio šventėje  paprasta. O harmoningą gimtadienio šventės vietą kurti dar labiau..

gimtadienio svente spalvu derinimas 

Tarpusavyje turi derėti  visi šventės elementai: staltiesė, indai, puodeliai, stalo dekoracijos, balionai ir kita šventinė atributika.  Šiaudelius išrinkite panašių atspavių kaip kiti stalo indai. Nepamirškite priderinti spalvas koriukų, puručių, torto žvakutės, etikečių buteliams ir panašių šventinių elementų. Vaikų šventėje norime spalvų, bet jos turi derėti tarpusavyje, o ne sukelti chaoso pojūtį. Netinkama spalva gali sujaukti visą didelį darbą. 

"Tarpusavyje visuomet dera trikampyje esančios spalvos"

spalvu derinimas

spalvu derinimas

Palikite komentarą

Visi laukai yra reikalingi

Vardas
El. paštas (Neskelbiamas)
Komentuoti
Įveskite saugos kodą

Kategorijos

Informacija

Naujos prekės

Dovanos vaikams

Susisiekite su mumis

Mūsų kolektyvas visuomet pasiruošęs jums padėti.

Telefonas: +3706 81 40444

Susisiekime!