Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

Spalvų derinimas gimtadienio šventėje ir papildančių spalvų taisyklė

Spalvų derinimas gimtadienio šventėje ir papildančių spalvų taisyklė

Spalvų derinimas gimtadienio šventėje gali būti paprastas ir lengvas, jei rankose laikysite spalvų paletę ir žinosite, kad yra kelios spalvų derinimo tarpusavyje taisyklės. Jos yra kelios, bet išmokime derinti spalvas vaikų gimtadienio šventėje pagal papildančių spalvų taisyklę. Skamba sudėtingai, bet praktiškai yra lengvai išsmokstama ir įsisavinama. Tarpusavyje reikia derinti visus gimtadienio šventės elementus: indus, puodelius, staltiesę, dekoracijas, smeigtukus, gėrimų šiaudelius ir visą kitą šventinę atributika. Gimtadienio prekėse pasistenkite įžvelgti atspalvius, pagalvoti, kas prie ko dera. Derinkite tarpusavyje, pagal papildančių spalvų taisyklę: 

Papildančių spalvų taisyklė leidžia derinti paletės spalvas pagal šį principą: Tiesi linija brėžiama palie spalvos kraštą į priešingą pusę, brėžti tiesia linija, dera tarpusavyje- priešingos spalvos. 

spalvu derinimas

"Derinkite spalvas pagal liniją- priešingas spalvų derinimas" 

Jei brauksite liniją nuo violetinės iki geltonos- dera tarpusavyje geltona ir violetinė, t.y. priešingos spalvos. Tuomet galite pasirinkti švieisiai violetinę staltiesę, indus geltonos spalvos, o balionai, puručiai ir kitos šventės dekoracijos tegul bus violetinės ir geltonų spalvų derinys. Mergaitės ar berniuko gimtadienio šventėje išsirinkite norimas spalvas ir drąsiai derinkite tarpusavyje pagal papildančių spalvų taisyklę. 

spalvų derinimas šventėje

Palikite komentarą

Visi laukai yra reikalingi

Vardas
El. paštas (Neskelbiamas)
Komentuoti
Įveskite saugos kodą

Kategorijos

Informacija

Naujos prekės

Dovanos vaikams

Susisiekite su mumis

Mūsų kolektyvas visuomet pasiruošęs jums padėti.

Telefonas: +3706 81 40444

Susisiekime!