Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

Gimtadienis ir patarimai kaip sukurti tobulą šventę

Gimtadienis ir patarimai kaip sukurti tobulą šventę

Koks turi būti gimtadienis? Kaip jį suplanuoti, kad išvengtume klaidų ir nepavykusių įdėjų. Vaiko gimtadienis visuomet yra svarbi užduotis tėvams. O pasiruošti jam reikia laiko, idėjų ir gerų norų. 

Gimtadienis ir staigmenos

Kaip nustebinti vaiką? Mergaitės ar berniuko kambario papuošimas, leis sukurti jaukią gimimo dienos nuotaiką. Gal švęsite namuose? Tuomet ši ikambario puošimo idėja leis nustebinti ir parodyti vaikui, kad jo gimtadienis jums yra svarbus. 

Dovanos, užrašų kortelės, pasveikinimai 

Nepamirškite palepinti vaiką dovanomis, pasveikinimais, atvirukais. Dovanos vaikams visuomet turi didelę reikšmę ir jų laukia. Jų dydis ir piniginė vertė neturi įtakos vaikų laimei. Svarbu žinoti, ką dovanoti ir ką vaikas mėgsta. 

Atvirukai, palinkėjimai sukurs jaukią atmosferą

Šventinė atributika, dekoracijos ir balionai

Kokia šventė be šventinės atributikos? Nors minimaliai nupirkite šventinę atributiką, dekoracijas ar balionus ta tema (personažai, herojai), kurią vaikas dievina. Jei žinote kuo jis domisi, lengvai rasitejum tinkatį sprendimą. 

Balionai šventėje sukurs šventinę aplinką, pasirinkite heliu pildomus balionus, kurie laikosi ore ir sukuria ypač šventinę aplinką. Jų gali būti įvairių spalvų, formų ir dydžių. 

Indai gimtadieniui gali būti vienkartiniai arba daugkartinio naudojimo. Jei perkate vienakartinius, vaikams pasirinkite teminius, tam tikros temos su norimais personažų atvaizdais. 

Gimtadienio tortas

Pasirūpinkite vaikų norais gimimo dienos proga. O gimtadienio tortas su gimtadienio skaičiumi, leis patirti naujus įspūdžius užpučiant žvakutę. Jei dėl vienų ar kitų priežasčių torto nemėgsta, pasirinkite vaisių ar kitas idėjas. 

Kategorijos

Informacija

Naujos prekės

Dovanos vaikams

Susisiekite su mumis

Mūsų kolektyvas visuomet pasiruošęs jums padėti.

Telefonas: +3706 81 40444

Susisiekime!