Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

300A-118-2

Dekoracijų juostos keksiukams " Troliai" 6 vnt.

Šio produkto nėra atsargose

Nauja prekė


2,99€

Indelių dekoracijos - keksiukų juostos šventei "Troliai" sukurs išskirtinį gimtadienio šventės stalo vaizdą. Tinka dekoruoti stalą gimtadienio "Troliai" tema. Kiekis 6 vnt. Pagaminti iš popieriaus. Indeliai parduodami neiškleisti. 

Dekoracijų rinkinys: keksiuko puodelio juosta ir smeigtukas "Troliai" ypač tinka teminio mergaitės gimtadienio "Troliai" šventei. Į puodelius - indelius galima sudėti keksiukus (su popierėliai), dekoracijas, saldainius su popierėliai, smulkias dekoracijas. 

Puodelio dugno skersmuo ~ 5 cm. 

Rinkinyje :

  • 6 vnt puodelių juostų

Dekoracijų rinkinio dizainas yra sukurtas atsižvelgiant į populiarias vaikų gimtadienių šventės temas. Yra ryškūs, stilingi ir tvirti. Tinka dekoruoti šventinį stalą, sudėti smulkias šventines dekoracijas, supakuotus saldumynus. Puodeliai ir smeigtukai yra kokybiškai suprojektuoti ir į prekybą pristatomi tik po kruopščios atrankos įvertinimo. Turite žinote, kad galite įsigyti palankiai įvertintą ir kokybišką prekę! Tikime, kad galime išpildyti mažųjų klientų norus. 

Dydis Dugno skermuo 5 cm
Prekės sudėtis Popierius
Pakuotė 1 vnt.
Kiekis 1 pakuotėje Pakuotėje yra 6 vnt.
Prekes tipas Dekoracija keksiukams
Spalva Su troliais

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašykite atsiliepimą!

Dekoracijų juostos keksiukams  " Troliai" 6 vnt.

Dekoracijų juostos keksiukams " Troliai" 6 vnt.

Dekoracijos - keksiukų juostos šventei "Troliai" sukurs išskirtinį gimtadienio šventės stalo vaizdą. Tinka dekoruoti stalą gimtadienio "Troliai" tema. Kiekis 6 vnt. Pagamintos  iš popieriaus. 

Pirkėjai, kurie nusipirko šią prekę, taip pat įsigijo:

27 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Perkamiausios

Informacija

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Dovanos vaikams

Peržiūrėta